Alışveriş için sıkça sorulan sorular.

2013 Yılından beri müşterilerimize kaliteli ve ucuz hizmet sağlıoyruz kalabalık referansımız güvenilir sitemiz ve bir çok mutlu müşterimiz sayesinde güvenilirliği sağlıyoruz.

Yaptığınız her alışveriş %100 güvenli sistemimiz veri saklama politikamız ile güvenceye alınır fatura ve destek sistemimiz sayesinde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Dilerseniz sizler için belirli platformlar için hazırladığımız hazır temaları satın alarak ücretsiz kurulum sayesinde hayalinizdeki web sitesine sahip olabilirsiniz örneğin; 1 Adet Forum teması satın aldınız( SMF platformu için). Biz ilk öncelik ile sunucunuza gerekli platformun kurulumunu yaparak temamızı aktifleştirir ve sitenizi hazır hale getirerek teslim ederiz. 7/24 Destek hattımız ile desteğini sağlar yardımcı oluruz.

Kendi temanızı tasarlatmak, dilerseniz kullandığınız platforma göre kurguladığınız bir temaşablonu çizmenize yardımcı olur bu temayı somutlaştırarak kendi isteğiniz doğrultusunda kendi temanızı yapmanızı sağlarız.

 

WebTasarım için yapmış olduğumuz hizmeti sadece 1 defa değiştirebilirsiniz kurulum sonrası size son ayarlar tasarımsal incelikler sorulur daha sonrasında ise destek sadece soru cevap şeklinde olur kurulum sonrası site kullanımı ve tüm kullanım ayarları size öğretilir, cayma hakları ve diğer haklar için politikalarımızı inceleyebilirsiniz…

Grafik Tasarım için dilerseniz sizler için hazırladığımız özel paketleri satın alarak hizmet alabilirsiniz örneğin; Kurumsal Paket satın aldığınızda 1 logo tasarımı, 1 afiş, 1 banner, tüm sosyal medya tasarımları, reklam tasarımları, ürün tasarımları içeren bir paket almış olursunuz bu paket içeriğini sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlayarak teslim etmiş oluruz.

Dilersenizde istediğiniz bir hizmeti satın alarak işlem sağlamış oluruz örneğin; 1 Adet logo tasarımı siparişi verdiniz gereken logo detaylarını sizden alarak hayalinizdeki logoyu tasarlayarak hizmet sunmuş oluruz

 

Grafik Tasarım için yapmış olduğumuz hizmeti sadece 2 defa değiştirebilirsiniz cayma hakları ve diğer haklar için politikalarımızı inceleyebilirsiniz…

İstediğiniz özelliklerde olan bir paketi seçerek hizmeti satın almış olursunuz her paketin açıklamasında yazan tüm bilgiler o paketin kendi özelliğidir ne eksik ne fazladır.

Fivem için yapmış olduğumuz ücretsiz olarak kurulum sağlanır, daha sonrasında destek hattımızdan soru-cevap desteği sağlanır paket içinde açıklama harici bir eksiklik/hata olursa bu ivedilik ile karşılanır düzeltilir onun harici paket açıklamasında yazan müşteri sorumlulukları ve kendi yapması gerekenleri mağaza çalışanları yapmaz bunun ile ilgili hizmet politikamızı inceleyebilirsiniz…

Satın aldığınız hediyelik ürün için ücretsiz kargo hizmeti sağlıyoruz kişisel tasarım ürünleri için bize verdiğiniz tüm materyallerin sorumluluğu size aittir açıklamada yazan gerekli çözünürlük ve ayarları yaparak bize atarsanız sıkıntısız bir şekilde ürününüz size teslim edilir kişisel tasarım ürünlerinde tüm sorumluluk müşteriyea aittir ürün’ün kırılma/eksik/hatalı gelme sonucu tüm zararlar bize aittir.

SIKÇA SORULAN SORULAR S.S.S

Kurulduğumuz günden itibaren tek hizmet politikamız olan güzel kaliteli ve ucuz hizmet politikamız en önemli özelliğimizdir. İnsanlara hem yardım ederek hemde hizmet sağlamış oluyoruz.

Ne demiş Martin Luther, Ne yaparsan yap, en iyisini yap. biz buraya en ucuzunuda ekliyoruz 🙂

Satış öncesi destek sistemimiz ürün almayan müşterilerimizi için bilgilendirme ve yardım destek hattıdır.

Ürün satın alarak destek alan müşterilerimiz için 7/24 Destek hattı kanalımıza ticket atarak destek alabilirler bunun için atılan ticket en geç 1 saat içinde cevaplanır ve destek sağlanır.

Kargo gerektiren ürünlerimiz için ücretsiz kargo sağlıyoruz sipariş ve ödeme sonrası hafta sonu hariç 1 iş günü içerinde kargoya verilip teslimat için yola çıkmış olur tüm ürünleriniz.